Verkiezing Jutter van het Jaar weer gestart
Vijfentwintig keer is de titel Jutter van het Jaar al uitgereikt. Wie is volgens u de volgende Jutter van het jaar? Wie doet goed voor onze gemeente, de buurt en zijn of haar medemens? Tot woensdag 11 november 2026 kunt u uw favoriete ‘Jutter’ aandragen voor de titel Jutter van het Jaar 2026.
Kandidaten worden vergeleken op hun bijdrage aan de stad. Wat doen zij om Den Helder mooier, leefbaarder en socialer te maken? Zijn zij een voorbeeld voor anderen? Inspireren hun verhalen om anderen aan te sporen zich ook voor de stad in te zetten?
Heeft u iemand op het oog die voor de titel in aanmerking komt? Draag hem of haar dan voor! In het voorstel moet duidelijk worden op welke manier de kandidaat zich het afgelopen jaar verdienstelijk heeft gemaakt en waarom dit van betekenis was voor onze gemeente Den Helder. Uit de voorgedragen kandidaten kiest een jury de winnaar. Deze wordt op maandag 4 januari 2027, tijdens de nieuwjaarsreceptie, door de burgemeester bekendgemaakt.
Nomineer uiterlijk woensdag 11 november 2026 uw favoriete kandidaat via www.denhelder.nl/jutter.