Niet Mijn Recht – Thema Internationale Vrouwendag 2026

Op zondag 8 maart 2026 vieren we Internationale Vrouwendag. Het thema dit jaar is #NietMijnRecht. Met dit thema vragen we aandacht voor vrouwenrechten. Wereldwijd staan deze rechten onder druk.

Programma

De inloop begint om 11.00 uur in bibliotheek School 7. Om 11.30 uur is de officiële opening. Daarna start het programma. Naema Tahir, een bekende juriste, docent en schrijver vertelt over vrouwenrechten. Vervolgens is er een gezamenlijke lunch. Tijdens de lunch kunnen bezoekers met elkaar in gesprek gaan.

Tahir Naema

Na de lunch zorgt ‘Meezingen met Evelien’ voor een muzikaal moment. Vervolgens wordt schrijver Christien Brinkgreve geïnterviewd over haar boek ‘Beladen Huis’. Tot slot is er ruimte voor boekverkoop en signeren. Het programma eindigt om 16.00 uur.

Voor de schrijversontmoeting met Christien Brinkgreve betaalt u € 7,50. De andere onderdelen in School 7 zijn gratis. Aanmelden is verplicht voor alle onderdelen, omdat er een beperkt aantal plaatsen is.

Christien Brinkgreve

Datum: zondag 8 maart
Tijd: 11.00 – 16.00 uur
Locatie: Bibliotheek School 7

U kunt zich aanmelden: www.kopgroepbibliotheken.nl.