Gemeente en politie houden extra toezicht tijdens Donkere Dagen Offensief
Met de donkere dagen en de feestdagen neemt helaas ook de kans op misdaad toe. Denk aan overvallen en inbraken. Onze buitengewoon opsporingsambtenaren (boa’s) houden daarom samen met de politie extra toezicht. Deze actie wordt het Donkere Dagen Offensief genoemd en is volgens burgemeester Jan de Boer erg belangrijk.
De gemeente en de politie zijn de komende tijd extra zichtbaar. Onze boa’s houden bijvoorbeeld een extra oogje in het zeil als de winkels openen en sluiten. Dan is personeel en winkelend publiek meer kwetsbaar. Er is ook extra toezicht rondom stations, parkeergarages en andere plekken waar risico’s kunnen zijn of waar mensen zich mogelijk onveilig voelen.
Wees alert
De gemeente en de politie vragen inwoners en ondernemers extra op te letten. Dat vergroot de pakkans. Met meer informatie zijn er meer mogelijkheden om criminaliteit aan te pakken. Wie iets verdachts ziet, kan bellen naar 112. Anoniem melden kan bij Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000 of via www.meldmisdaadanoniem.nl. Ook is er de mogelijkheid om u aan te melden bij Burgernet en/of bij een Buurtpreventie-WhatsAppgroep.